Titles you rated
Small, Slow but SteadyRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 5.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
DriveRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 1.0
A Brighter Summer DayRated ★ 4.5
Mauvais SangRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
RosettaRated ★ 5.0
PuujeeRated ★ 5.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0- Red MariaRated ★ 4.5