Movies
Ratings
15
HarmonyRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 2.5
TedRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0