Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
The BrosRated ★ 3.5