Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Queen's FlowerRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0
Rooftop PrinceRated ★ 0.5
Black MirrorRated ★ 1.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 1.0
Happy TogetherRated ★ 1.0- The Fugitive LawyerRated ★ 0.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.0
Big ManRated ★ 1.0
Black MirrorRated ★ 0.5- Palace of DreamsRated ★ 0.5
Golden BrideRated ★ 0.5