Movies
Ratings
16
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 2.5
FluRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0