Movies
Ratings
274
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
PushRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 0.5
The HostRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.5- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Bloody ReunionRated ★ 0.5
The CatRated ★ 0.5
Pacific RimRated ★ 4.0
ShutterRated ★ 1.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0