Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The TerminalRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5