Titles you rated
HowlingRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
AnnabelleRated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.5
CartRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 3.5
UnbowedRated ★ 2.5
R-PointRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 1.5
HancockRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 1.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0