Movies
Ratings
264
The Imitation GameRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
BuriedRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5