Titles you rated
Eun-soo's Good DayRated ★ 3.0
A Hundred MemoriesRated ★ 2.5
The Confidence Man KRRated ★ 2.5
I'll Take the Trip for YouRated ★ 1.5
My Troublesome StarRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- 제철남자Rated ★ 2.0
TwelveRated ★ 0.5- The Great Escape Season 5Rated ★ 4.5
The DefectsRated ★ 1.5
TriggerRated ★ 3.0
Law and The CityRated ★ 0.5
Head Over HeelsRated ★ 5.0
TomorrowRated ★ 4.0- 남주서치Rated ★ 0.5
- Good BoyRated ★ 1.0
Dear.MRated ★ 2.0- Fresh off the Sea Season 2Rated ★ 2.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.5
IronheartRated ★ 2.0