Titles you rated
Incomplete LifeRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 0.5
Master's SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5