Series
Ratings
24
Be MelodramaticRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
SignRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0