Movies
Ratings
569
Rough NightRated ★ 3.5
Sleeping with Other PeopleRated ★ 3.5
Just My LuckRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
My SpyRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0
One Piece Episode of Luffy: Hand Island AdventureRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
Sassy PantsRated ★ 3.5
Color Me TrueRated ★ 3.0