Movies
Ratings
180
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5