Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0- 하얀마음 백구Rated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
Full HouseRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 1.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0