Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Daddy's HomeRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Daddy's Home 2Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0