Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
JugglersRated ★ 1.5
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 2.0
Dr. JinRated ★ 4.5
SnowmanRated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 1.5
Youth Over Flowers in AfricaRated ★ 2.0
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 2.0- 혼술남녀 시즌2Rated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 2.0
The SimpsonsRated ★ 2.0
Smile AgainRated ★ 2.0
Youth Over FlowersRated ★ 2.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 1.0