Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5- The Qin Empire IIIRated ★ 4.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 2.0
Winter SonataRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0