Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
King KongRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 2.0
You Call It PassionRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 2.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.5