Movies
Ratings
396- Jakob the LiarRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
Relative HappinessRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 3.5
The Rum DiaryRated ★ 1.5
That Awkward MomentRated ★ 2.5
Beware the GonzoRated ★ 2.5
Accidental LoveRated ★ 2.5
Camp X-RayRated ★ 2.0
CafeRated ★ 0.5
ForgottenRated ★ 3.5
100 FeetRated ★ 3.0
The Story of LukeRated ★ 4.0
Sophie's RevengeRated ★ 2.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
InvincibleRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 3.5
Eight BelowRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 4.0