Series
Ratings
40
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 5.0
Natsume Yujin-cho SanRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Sugar Apple Fairy Tale Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Kieta HatsukoiRated ★ 3.5
Taisho Otome Fairy TaleRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
HorimiyaRated ★ 4.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 2.5