Series
Ratings
58
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
StrangerRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0- Kaguya-sama: Love Is War? OVARated ★ 1.5
Kaguya-sama: Ultra RomanticRated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Bungo Stray Dogs Wan!Rated ★ 3.0
Your Home is My Business 2nd AttackRated ★ 2.5
Your Home is My BusinessRated ★ 2.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
- Hotaru no HikariRated ★ 2.0
HorimiyaRated ★ 2.0
Wonder Egg PriorityRated ★ 1.5