Movies
Ratings
187
Marie AntoinetteRated ★ 4.5
The Boss BabyRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 2.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
1917Rated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 0.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
ElysiumRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Jason BourneRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.5
LucyRated ★ 4.0