Movies
Ratings
51
Chico & RitaRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0