Titles you rated
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0