Movies
Ratings
27
The Boss BabyRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0