Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 4.0
- InuYashaRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0