Movies
Ratings
19
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.5
Over My Dead BodyRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
HerRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 2.5