Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5
The Next Three DaysRated ★ 3.5