Titles you rated
Kill BoksoonRated ★ 0.5
Drive My CarRated ★ 3.0
All Under the MoonRated ★ 5.0
Yakuza: Like a DragonRated ★ 4.0
Lupin the Third: Daisuke Jigen's GravestoneRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Legend of the Gold of BabylonRated ★ 2.0
Lupin the Third Fujiko Mine s Lie LUPIN THE IIIRDRated ★ 1.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 4.5
Lupin the Third: The Secret of MamoRated ★ 4.5
Lupin III The First THE FIRSTRated ★ 2.5