Titles you rated
Nine PuzzleRated ★ 1.5
WongyeongRated ★ 0.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 1.0
August is at the Batting Cage at NightRated ★ 5.0
Lupin the Third: Alcatraz ConnectionRated ★ 5.0- Lupin III Part IIIRated ★ 4.0
Lupin III: Stolen LupinRated ★ 1.5
Lupin the Third: Tokyo CrisisRated ★ 4.0
Lupin the Third: Voyage to DangerRated ★ 3.5
Lupin the Third: Green vs RedRated ★ 4.0
Lupin the Third: Steal Napoleon's Dictionary!Rated ★ 2.5
Lupin the Third: Walther P38Rated ★ 4.0
Lupin the Third: Dragon of DoomRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Mystery of the Hemingway PapersRated ★ 3.5- ルパン三世 Master FileRated ★ 5.0
- Lupin the Third Is Lupin Still Burning?Rated ★ 5.0
- Lupin III: Prison of the PastRated ★ 2.5
Lupin III: Goodbye PartnerRated ★ 1.5
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 2.0
Lupin the ThirdRated ★ 5.0