Titles you rated
The Squid and the WhaleRated ★ 2.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
RetroactiveRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Synecdoche, New YorkRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0- Worst by ChanceRated ★ 3.0
Tai Chi ZeroRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Le HavreRated ★ 3.0
God Bless AmericaRated ★ 2.0
The Miracle of BernRated ★ 3.0
PontypoolRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 2.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
The WrestlerRated ★ 4.0
Pirates of Silicon ValleyRated ★ 2.0
The InsiderRated ★ 5.0