Movies
Ratings
84
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 5.0
69Rated ★ 5.0
Check It Out, Yo!Rated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
April StoryRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0