Movies
Ratings
95
Rust and BoneRated ★ 3.0
The Constant GardenerRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 1.0
The Piano TeacherRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 3.0- The CureRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 4.0
DeceptionRated ★ 2.0
Art of FightingRated ★ 2.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 1.0
Grown UpsRated ★ 1.0
Django UnchainedRated ★ 2.0
The Cider House RulesRated ★ 3.0
The Whole Ten YardsRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0