Movies
Ratings
512
HerRated ★ 1.0
Police Story 2Rated ★ 4.0
Dante's PeakRated ★ 3.0- Rumble in the BronxRated ★ 2.0
Purple NoonRated ★ 4.0
Rocky IIRated ★ 2.0
Tai-Chi MasterRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
God of Gamblers' ReturnRated ★ 4.0
EraserRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
PaycheckRated ★ 4.0
SurrogatesRated ★ 3.0
LockoutRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0