Movies
Ratings
316
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
MoonRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
American HustleRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 4.0
Painted FireRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0