Movies
Ratings
221
OasisRated ★ 5.0
...ingRated ★ 5.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 5.0
GloveRated ★ 5.0- The CureRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 5.0- BlackRated ★ 5.0
Closer to HeavenRated ★ 5.0
Rain ManRated ★ 5.0
Temple GrandinRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The Harmonium in My MemoryRated ★ 5.0
SilencedRated ★ 5.0
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0