Titles you rated
Samurai FictionRated ★ 5.0
KagemushaRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
American GangsterRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
The Way of the DragonRated ★ 4.0
OasisRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 4.0