Movies
Ratings
112
Love ObjectRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Mr. NobodyRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Resurrecting the ChampRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
TriangleRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
TangledRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 5.0