Series
Ratings
36
Mushi-ShiRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 3.0
Killing EveRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5- SpacedRated ★ 3.5
- 30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.5
30 RockRated ★ 3.5
BroadchurchRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5