Movies
Ratings
191
Legally BlondeRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.5
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
No BreathingRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
Han Gong-juRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.5
The Girl Next DoorRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0