Series
Ratings
28- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.5