Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 블리치Rated ★ 3.5
- 블리치Rated ★ 4.5
- InuYashaRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
City HunterRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5