Movies
Ratings
1030
Puccini and the GirlRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Manshin: Ten Thousand SpiritsRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
The 3 Penny OperaRated ★ 4.0
RigolettoRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 3.5
Museum HoursRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
2046Rated ★ 3.0
A Stitch of LifeRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 3.5
AlliedRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
I've Loved You So LongRated ★ 3.5
Cezanne and IRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5