Series
Ratings
103
Emily in ParisRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
The Tale of NokduRated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Once AgainRated ★ 4.5
Korean Hostel In SpainRated ★ 3.5- Toy Soldiers 2Rated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 5.0
- Toy SoldiersRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 3.5