Movies
Ratings
184
Little WomenRated ★ 5.0
NanaRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Last HolidayRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0