Movies
Ratings
796
RawRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Attila MarcelRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
TransamericaRated ★ 4.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Fresh GuacamoleRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
My Mother the MermaidRated ★ 5.0