Movies
Ratings
39
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
TRON: AresRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-Rated ★ 0.5