Movies
Ratings
177
ChloeRated ★ 4.5
Love & Other DrugsRated ★ 2.5
Ready Player OneRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.5
Enola HolmesRated ★ 5.0
DuneRated ★ 2.5
HelplessRated ★ 0.5
JaneRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0