Titles you rated
My Father, the BTK KillerRated ★ 3.0
PhiladelphiaRated ★ 3.5
The Greatest Night in PopRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.0
AloneRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
HereticRated ★ 3.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5